Par projektu

Par Palejām

Par Palejām

Paleju dzīvojamo māju komplekss ir vieta, kuru jau no pašiem pirmsākumiem radījām, domājot par mājām. Mājām kā simbolisku vietu, kurā jūtamies droši, ērti, piepildīti un laimīgi, un šīm sajūtām pieskaņojot ikdienas dzīvei nepieciešamās, praktiskās un mūsdienīgās mājokļa kvalitātes.

Lai dzīve “Palejās” būtu komfortabla, mēs ar lielu uzmanību izvēlējāmies ne tikai projekta celtniecības vietu un apkārt esošās infrastruktūras pieejamību, bet arī ilgtspējīgus materiālus, kas gadu laikā nenovecos, un ļaus katram iemītniekam padarīt dzīvojamo telpu par savējo.

Paleju dzīvojamo māju komplekss atrodas Mārupē, starp Paleju un Spilvas ielu, klusā, drošā un dabai pietuvinātā vidē. Šāda vieta atrodas tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra un Starptautiskās lidostas “Rīga”. Mums ir svarīgi, lai “Palejās” jūs vienmēr būtu mierā, klusumā un svaigā gaisā, gan pamostoties no rīta, gan vakarā atgriežoties mājās, bet tajā pašā laikā nebūtu atrauti no sabiedriskās dzīves pilsētā.

Pavisam netālu no “Palejām” atrodas Mārupes Valsts ģimnāzija, tenisa halle, vairāki bērnudārzi, iemīļoti pārtikas veikali, tirdzniecības centri, ģimenes atpūtas vietas, kā arī sabiedriskā transporta pieturas.

“Paleju” dzīvojamo māju kompleksu veido ēkas ar katrai savu privātu, noslēgtu teritoriju. Teritorijas iekšpuse rada apzaļumotas oāzes sajūtu ar drošiem bērnu rotaļu laukumiem un zālāju iedzīvotāju brīvdienu aktivitātēm un atpūtai.

Dzīvojamā kompleksa ēkas ir apzināti veidotas ar nelielu dzīvokļu skaitu. Katrā ēkā ne vairāk kā 9 dzīvokļi, kas jums sniedz iespēju iepazīt savus kaimiņus un kopā veidot atvērtu, draudzīgu un sociāli atbildīgu kopienu ar līdzīgām vērtībām un izpratni par dzīves kvalitāti.

“Paleju” dzīvokļu interjers ir veidots gaišā, estētiskā minimālismā, ko novērtēs askētiskā stila piekritēji, un tajā pašā laikā būs lielisks pamats jūsu dzīvojamās telpas individuālā dizaina ideju realizācijai, lai padarītu telpu par savām īstajām un vienīgajām mājām.

“Palejas” lepojas ar A klases energoefektivitāti, kas apvienojumā ar individuālām gaiss-ūdens Toshiba siltumsūkņu iekārtām katrā dzīvoklī nodrošinās jums zemas un kontrolējamas apkures izmaksas. Savukārt, par gaisa kvalitāti katrā dzīvoklī rūpēsies individuālas rekuperācijas gaisa apmaiņas iekārtas. “Palejās” ir viss ērtai, kvalitatīvai un mierpilnai dzīvei!

“Palejās” ir viss ērtai, kvalitatīvai un mierpilnai dzīvei!

Ērtai ikdienai

Ērtai ikdienai

“Palejas” atrodas klusā, drošā un apzaļumotā vidē 10 minūšu braucienā no Rīgas centra. Dzīvojamā kompleksa tuvumā atrodas vairākas skolas un bērnudārzi, iemīļoti tirdzniecības centri, atpūtas vietas ģimenēm, kā arī sabiedriskā transporta pieturas.

Būt kopā ar ģimeni un dabu

Būt kopā ar ģimeni un dabu

“Palejas” ir vieta, kur jūsu ģimenei baudīt klusumu un kopā būšanu dabas tuvumā, iepazīstot jaukus kaimiņus un veidojot sociāli atbildīgu kopienu ar vienotām vērtībām.

Patiesai dzīves kvalitātei

Patiesai dzīves kvalitātei

“Paleju” dzīvojamā vide ir radīta tā, lai ikviens ģimenes loceklis mājās justos ērti. Funkcionāls dzīvokļu plānojums un askētisks interjera dizains ļauj pielāgot katru dzīvojamo platību savām vēlmēm un vajadzībām. “Palejas” lepojas ar individuālu rekuperācijas gaisa apmaiņas sistēmu un siltumsūkni katrā dzīvoklī, kā arī augstu energoefektivitāti, kas ļaus viegli kontrolēt apkures izmaksas. “Palejās” ir viss jūsu ģimenes ērtībai un patiesai dzīves kvalitātei!

Sazinies