Mājokļa iegāde

DZĪVOKĻA ĪPAŠUMA IEGĀDE PALEJĀS

Dzīvokļa iegāde projektā PALEJAS ir ļoti vienkārša – atstāj mums ziņu, izmantojot mājas lapā pieejamo kontaktformu, vai sazinies ar mūsu projektu vadītāju Jāni Breidaku mob: +371 25666180, e-pasts: janis.breidaks@sbsdb.lv, lai vienotos par tikšanās laiku. Ar prieku izstāstīsim vairāk par dzīvokļa iegādes iespējām PALEJĀS un  palīdzēsim izvēlēties jauno mājokli atbilstoši individuālajām vēlmēm un vajadzībām.

ROKAS NAUDAS LĪGUMS

Rokas naudas līgums tiek noslēgts gadījumā, ja dzīvoklis tiek pirkts ēkas būvniecības laikā. Tas paredz drošības naudas iemaksu vismaz 10% apmērā no darījuma summas.

Iemaksājot rokas naudu par Spilvas ielā 1, Mārupē dzīvokļa iegādi būvniecības stadijā līdz 2023. gada 1.maijam, iespējams iegūt sekojošas atlaides:

  • rokas nauda 100% apmērā – atlaide dzīvokļa iegādei 6,0 %;
  • rokas nauda 50% apmērā – atlaide dzīvokļa iegādei 3,0 %;
  • rokas nauda 30% apmērā – atlaide dzīvokļa iegādei 1,5 %

Minimālais rokas naudas apmērs 10% no dzīvokļa vērtības.

Uzziniet vairāk par banku īpašo piedāvājumu mājokļa iegādei:
Swedbank šeit

PIRKUMA LĪGUMS

Pēc tam, kad ēka ir nodota ekspluatācijā un ir noformēts attiecīgais īpašums, tiek slēgts pirkuma līgums. Ja ticis noslēgts priekšlīgums, atlikusī darījuma summas daļa tiek samaksāta pēc pirkuma līguma parakstīšanas. Gadījumā, ja mājokļa iegāde veikta pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un priekšlīgums netika noslēgts, tiek segta pirkuma summa pilnā apmērā.

PLĀNOTĀ ĒKU NODOŠANA EKSPLUATĀCIJĀ

  • Paleju iela 52 – 2023.gada aprīlis, Pirkuma Līgumu parakstīšana 2023.gada 1.jūnijs
  • Spilvas iela 1 – 2023. gada septembris, Pirkuma Līgumu parakstīšana 2023.gada 1.decembris
  • Paleju iela 50, Spilvas iela 3 – informācija tiks papildināta

Sazinies